CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

INDYWIDUALNY grafik - praca dla Studentów

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Lubisz rozmawiać i nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Ta praca jest właśnie dla Ciebie :)

Twoje obowiązki :

  • Telefoniczna obsługa naszych stałych Klientów,
  • Odpowiadanie na pytania, pomoc i doradzanie,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Czego oczekujemy?

  • Pozytywnego nastawienia,
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Biegłej obsługi komputera,
  • Zaangażowania,
  • Mile widziany status ucznia lub studenta.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 22,80 brutto + premie,
  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - nie znajdziesz tego u konkurencji,
  • Indywidualny grafik - z łatwością połączysz studia i pracę,
  • Wsparcie - możesz liczyć na naszych doświadczonych Managerów,
  • Pracę wśród młodych ludzi - dobra atmosfera jest dla nas bardzo ważna.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Dołącz do nas, a my docenimy Twoje zaangażowanie!