SUPERIOR LOGISTICS
Bydgoszcz Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

HR/Recruiter

Rekrutacja zdalna
SUPERIOR LOGISTICS Bydgoszcz
3800zł +
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Carolina Logistics EU - to wielokulturowy zespół młodych i energicznych profesjonalistów, oddanych i pełnych entuzjazmu. Inwestujemy w rozwój personalny i zawodowy każdego członka zespołu. Dajemy możliwość nauki zawodu i rozwijania kariery. Nasi pracownicy są dla nas bardzo wartościowi i dlatego właśnie są oni dumni z pracy w Carolina Logistics i sprawia to, że są szczęśliwi i spełnieni.

W związku z rozbudową, poszukujemy do swojego przyjaznego zespołu -Specjalisty ds. Rekrutacji/HR.

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi, jesteś spragniony nowej wiedzy – dołącz do Nas!

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w branży HR/Rekrutacji (warunek konieczny),
  • Komunikacja z ludźmi jest twoją mocną stroną, a dodatkowo jesteś osobą pełną energii i entuzjazmu,
  • Jesteś osobą ambitną i szukasz rozwoju w zakresie rekrutacji oraz HR,
  • Swobodnie komunikujesz się w języku Angielskim (min. B2+),
  • Mile widziana znajomość prawa pracy/prawa zatrudnienia cudzoziemców.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie formularza zgłoszeniowego,
  • Wyszukiwanie kandydatów oraz selekcja CV,
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
  • Wprowadzanie kandydatów w systemie HRM,
  • Koordynowanie kandydata na wszelkich etapach rekrutacji,
  • Przeprowadzanie spotkań on/off-boardingowych, spotkań 1:1 z pracownikami w trakcie okresu adaptacyjnego,
  • Mierzenie zadowolenia oraz lojalności pracowników wobec firmy (raz na 3 miesiące),
  • Organizacja sesji mentorskich z pracownikami,
  • Tworzenie raportów,
  • Analiza procesów rekrutacyjnych - tworzenie strategii rekrutacji oraz adaptacji pracowników.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki (stała stawka 3800zł netto + bonusy),
  • Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (okres próbny) + umowa o pracę,
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (kursy/szkolenia),
  • Szkoła języka angielskiego z naszym coachem,
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze,
  • Świąteczne paczki,
  • Pizza days,
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę,
  • Świetny zespół, przyjazną atmosferę i imprezy firmowe,
  • Pozytywne nastawienie na inicjatywy i pomysły.