CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 września 2022. Zobacz aktualne

HR Specialist

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o. to spółka wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584. Obecnie, do naszego zespołu w Warszawie, poszukujemy osoby do współpracy na stanowisko HR Specialist.

Twoje zadania:

  • kompleksowe prowadzenie masowych procesów rekrutacyjnych na stanowisko konsultanta telefonicznego w strukturze multi językowej,
  • prowadzenie wewnętrznych rekrutacji na stanowiska managerskie i sukcesorskie wewnątrz firmy w ramach ścieżek karier,
  • kreowanie i realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym, w tym m.in. opracowywanie treści ogłoszeń, dobór narzędzi rekrutacyjnych, ustalanie zasięgu i częstotliwości dotarcia, generowanie spływu,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • prowadzenie raportów dot. wskaźników HR (wskaźnik obłożenia, rotacja, spływ),
  • raportowanie wyników wg ustalonych wskaźników oraz bieżąca analiza prowadzonych działań.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR lub w agencji pracy tymczasowej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie, komunikatywność,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • silna koncentracja na zadania i orientacja na cel.

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • możliwość specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w największym call center w Polsce,
  • opiekę medyczną w renomowanej sieci placówek LUXMED i kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe,
  • szkolenia wewnętrzne :)