Praca z językiem holenderskim

Typ oferty
Kontrakt
Kategorie
Typ pracodawcy
Data dodania
Kryteria wyszukiwania
Wyczyść

Oferty pracy z językiem holenderskim / niderlandzkim

Praca z holenderskim w Warszawie | Praca z holenderskim w Krakowie | Praca zdalna z holenderskim | Praktyki holenderski | Staż holenderski

Praca z językiem holenderskim / niderlandzkim

Na polskim rynku pracy całkiem sporo można znaleźć ofert dla osób biegle posługujących się językiem holenderskim. Wśród dostępnych stanowisk pracy najwięcej propozycji jest dla specjalistów od obsługi klienta oraz handlowców. Ponadto, wiele firm poszukuje również rekruterów, którzy bezproblemowo władają tym językiem. Rekruter w firmie międzynarodowej z oddziałem w Polsce zarabia średnio od 8000 złotych do nawet 12000 złotych miesięcznie. Konsultant do spraw wsparcia Klienta posługujący się językiem holenderskim zarabiać będzie z kolei około 6000 – 6500 złotych, jednakże całkiem sporo ogłoszeń, dotyczących tego języka związanych jest z pracą zdalną.

Język holenderski / niderlandzki

Język holenderski nazywany jest również niderlandzkim lub flamandzkim i należy do wschodniej gałęzi języków germańskich. Jest bardzo blisko spokrewniony z językiem angielskim i niemieckim. Znajomość tego języka deklaruje obecnie 27 milionów ludzi, spośród których dla 23 milionów jest on językiem ojczystym. Poza mieszkańcami Belgii i Holandii, niderlandzkim posługują się także mieszkańcy Aruby, Surinamu, a częściowo też Francji i Niemiec oraz Antyli Holenderskich.