CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center

Hej maturzysto! Szukasz pierwszej pracy? Zapraszamy.

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Rok szkolny się kończy i zastanawiasz się co zrobisz z wolnym czasem? Szukasz pierwszej pracy, jednocześnie chciałbyś pracować w młodym zgranym zespole? Nie mogłeś trafić lepiej!

Zadania:

Twoim zadaniem będzie telefoniczny kontakt z Klientem sieci Orange. Nic prostszego! Rozmawiamy, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi i prezentujemy oferty.

Opis idealnegokandydata:

Kontakt z ludźmi to dla Ciebie czysta przyjemność. Jesteś pełen entuzjazmu, otwarty na świeże doświadczenia i lubisz uczyć się nowych rzeczy. Studiujesz lub masz inne zajęcia, które chcesz pogodzić z pracą. Jesteś tegorocznym maturzystą i szukasz miejsca, które da Ci szansę na rozwój, zdobywanie nowych umiejętności oraz poznanie przyjaciół.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Pakiet wdrożeniowy przygotowujący do roli konsultanta.
  • Płatny bonus za udział w szkoleniu.
  • Ciągłe wsparcie i zaangażowanie managera i trenera.
  • Stałe i gwarantowane wynagrodzenie podstawowe 27,70 zł brutto/h oraz system premiowy.
  • Grafik, który możesz dopasować do swojego planu dnia.
  • Karta rabatowa do popularnych miejsc i usług w Kielcach.

Aplikuj, spotkaj się z nami i daj się poznać :)