FG Energy
Łódź Energetyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 listopada 2020. Zobacz aktualne

Handlowiec

FG Energy Łódź
3000 - 7000zł
Praca
Umowa o pracę

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Handlowiec z doświadczeniem lub bez

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami,
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie,
  • Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center,
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki.

Wymagania:

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces,
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Motywacja do realizowania celu,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł - 7000 zł netto ( zależy od doświadczenia ) + premia,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,
  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".