Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Grafik / Specjalista ds. Projektowania Wizualnego

AMSO Balice
Nie podano
Praca

Wstęp

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Kogo szukamy?

Szukamy osób kreatywnych, myślących niesztampowo, posiadających umiejętności z branży e-commerce oraz znajomości szeroko pojętej elektroniki. Nasi pracownicy rozwijają swoje umiejętności wielokierunkowo, a my zapewniamy im wsparcie ze strony managmentu firmy.

Twoje zadania

Chcielibyśmy powierzyć następujące obowiązki:

  • Tworzenie grafik na potrzeby strony sklepu internetowego, Social Media
  • Projektowanie graficzne newsletterów i landing page zgodnie ze standardem UX
  • Kreowanie wizualne bieżących kampanii reklamowych we współpracy z działem marketingu
  • Tworzenie materiałów reklamowych: katalogów, ulotek, gazetek, wizytówek, materiałów POS
  • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku
  • Dbanie o spójność przekazu wizualnego obsługiwanych brandów
  • Wsparcie bieżącej pracy działu marketingu w przygotowywaniu projektów
Twój profil

Od osób zatrudnionych będziemy wymagać:

  • Doskonała znajomość pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, In-design (warunek konieczny)
  • Doświadczenia w projektowaniu komunikacji komercyjnej – poparte portfolio
  • Wyobraźnia, kreatywność, wyczucie estetyki, znajomość obecnych trendów
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z UX
  • Umiejętność przygotowania materiałów według specyfikacji (online oraz druk)
  • Umiejętność pracy w zespole marketingowym (często pod wpływem czasu)
  • Zaangażowanie, terminowość, sprawne realizowanie powierzonych zadań
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia krótkich animacji / filmów promocyjnych

Oferujemy

Osobom zaangażowanym zrekompensujemy się:

  • Stabilnym zatrudnieniem z atrakcyjnym wynagrodzeniem zależnym od osiąganych wyników
  • Pracą w samym sercu firmy z mocnym wpływem na rozwój przedsiębiorstwa
  • Możliwością doskonalenia kwalifikacji
  • Wsparciem ze strony zespołu
  • Benefitami w postaci karty Multisport czy ubezpieczenia grupowego
  • Zniżkami pracowniczymi