KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Grafik (Business Support / Visual Designer) - Deal Advisory

KPMG Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

Departament Deal Advisory skupia ekspertów KPMG, którzy specjalizują się w doradztwie finansowym i strategicznym dla klientów rozważających bądź przeprowadzających transakcje gospodarcze obejmujące sprzedaż, zakup bądź połączenie przedsiębiorstw, ich wycenę lub restrukturyzację finansową. Doradcy KPMG udzielają kompleksowego wsparcia na każdym etapie transakcji, dla strony kupującej lub sprzedającej.

Zakres obowiązków:

  • „Presentation design” zgodny z wytycznymi i standardami KPMG (w tym tworzenie infografik, tabel i wykresów)
  • Tworzenie szablonów prezentacji PowerPoint / dokumentów Word
  • Proponowanie ciekawych rozwiązań graficznych prezentacji, raportów, ofert
  • „Proofreading” dokumentów - weryfikacja oraz korekta tekstu
  • Tworzenie mailingów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Oczekujemy:

  • Około 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Power Point, MS Word i MS Excel
  • Bardzo dobrej znajomości programów Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign
  • Znajomości zasad kompozycji, typografii i składu tekstu
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności interpersonalnych z naciskiem na umiejętność pracy w zespole
  • Aktywnego poszukiwania inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy
  • Dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole Ekspertów Grupy Deal Advisory
  • Szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce