CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 października 2021. Zobacz aktualne

Fajna praca dla studenta od zaraz

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Szukasz pracy, która pozwoli Ci zdobywać doświadczenie zawodowe a jednocześnie nie rezygnować z nauki?

Chcesz poszerzyć swoje horyzonty?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię do naszej firmy!

Twoje zadania na projekcie:

  • odbiór połączeń przychodzących, wykonywanie połączeń wychodzących, obsługa czatu,
  • dobór odpowiednich ofert dla klientów, sprzedaż usług, merytoryczna pomoc w realizacji zakupu,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • statusu studenta,
  • dyspozycyjności do pracy min. 30 godzin od poniedziałku do piątku,
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • łatwości w przyswajaniu nowej wiedzy,
  • odpowiedzialnego podejścia do pracy.

Dołączając do naszego zespołu zapewnimy Tobie:

  • stabilną stawkę godzinową oraz wysokie premie, uzależnione od wyników jakościowych,
  • grafik układany z tygodnia na tydzień,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy,
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu,
  • wsparcie merytoryczne przełożonego oraz działu szkoleń w wykonywaniu codziennych obowiązkowych,
  • biuro w centrum miasta,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Nie czekaj, wyślij nam swoją aplikację!