KPMG
Łódź Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Executive Consultant – Business Advisory – Shared Service and Outsourcing Advisory (SSOA)

KPMG Łódź
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona ŁódźŁódź
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

KPMG jest uznanym liderem na rynku doradztwa dla centrów usług i outsourcingu. Zespół SSOA w Warszawie świadczy usługi na każdym etapie transformacji: od stworzenia strategii i docelowego modelu operacyjnego po wdrożenie oraz optymalizację istniejących centrów. Zespół SSOA wspiera przedsiębiorstwa prywatne i instytucje publiczne w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań w organizacjach poprzez centralizację, optymalizację oraz automatyzację procesów biznesowych, tworząc centra usług wspólnych oraz wykorzystując koncepcję outsourcingu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii i modelu operacyjnego centrów usług wspólnych,
  • dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań usprawniających proces,
  • optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych, takich jak P2P, O2C, AP, AR, R2R, FP&A i pokrewnych,
  • analiza i wdrożenie działań w zakresie zwiększania efektywności organizacyjnej i redukcji kosztów przedsiębiorstw,
  • ocena i analiza porównawcza potencjału i wydajności funkcji finansowych, kontrolingowych i kadrowych,
  • zarządzanie migracją procesów dla różnych funkcji biznesowych,
  • definiowanie zakresu i podejścia do realizacji prac projektowych oraz nadzór nad realizacją projektów,
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie, matematyka lub pokrewne,
  • 5-7 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania, finansów, kontrolingu, księgowości lub HR,
  • mile widziane doświadczenie w firmie konsultingowej,
  • doświadczenia w zakresie analizy procesów oraz tworzenia dokumentacji procesowej,
  • doświadczenia w zakresie migracji procesów do centrów usług wspólnych,
  • praktycznej znajomości jednego z procesów biznesowych: P2P, O2C, AP, AR, FP&A, Treasury, Controlling lub Data Analytics,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dużym atutem,
  • biegłej znajomości programów MS Excel i MS PowerPoint,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami operacyjnymi/projektowymi,
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami i pełnieniu roli wzoru do naśladowania dla mniej doświadczonych członków zespołu,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • kreatywności w poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych, zdolności do komunikowania się z różnymi partnerami biznesowymi,
  • proaktywności i motywacji do kształtowania własnej kariery, a tym samym napędzania rozwoju naszego zespołu i usług.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • udział w budowaniu procesu oraz wpływ na pracę w zespole,
  • możliwości rozwoju osobistego: udział w specjalistycznych szkoleniach i dostęp do platform e-learningowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet benefitów, w tym karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej i inne,
  • możliwość udziału w wewnętrznym programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu,
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy,
  • możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce