Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Embedded Systems Engineer (Junior/Mid/Senior)

3mdeb Gdańsk
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

3mdeb

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu oprogramowania wbudowanego z latami praktyki w pisaniu wysokiej jakości, skalowalnego kodu szytego na miarę naszych klientów. Do każdego projektu, w który jesteśmy zaangażowani wnosimy pełnię naszej wiedzy i doświadczenia. Specjalizujemy się w rozwijaniu oprogramowania wbudowanego, oprogramowania sprzętowego oraz systemów operacyjnych, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania oparte na otwartym kodzie źródłowym.

Embedded Systems Engineer (Regular / Senior)

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  •  Znajomość hardware’u (poparta doświadczeniem praktycznym, np. budowa własnych układów)
  •  Interfejsy stosowane w układach z mikrokontrolerami
  •  Podstawowa wiedza o mikrokontrolerach (frameworki, proces bootowania, rtos, przerwania)
  •  Sieci bezprzewodowe (podstawy działania, rodzaje modulacji, zalety i wady)
  •  Podstawy elektroniki (podstawy o zasilaniu, przetworniki ADC, filtrowanie drgań na stykach, projektowanie płytek)
  •  Znajomość systemu Linux (nasze środowisko pracy)
  •  Znajomość konsoli (bash)
  •  Umiejętność pisania prostych skryptów
  •  Programowanie
  •  Język C (wskaźniki, programowanie rejestrów, praca ze sprzętem)
  •  Git
  •  Znajomość i umiejętność w używaniu narzędzi make, cmake
  •  Znajomość Go jest dodatkowym plusem
  •  Angielski komunikatywny w mowie i piśmie

Obowiązki:

  •  Rozwój oprogramowania sterującego układów elektronicznych
  •  Branie udziału w projektowaniu i wdrażaniu produktów zbudowanych w oparciu o mikrokontrolery oraz moduły   bezprzewodowe
  •  Dostarczanie wymaganych elementów w założonym terminie

Co oferujemy:

  •  Pracę przy projekcie IoT
  •  Możliwość pracy zdalnej
  •  Realny wpływ na produkt i jego finalny kształt
  •  Rozwój zawodowy;
  •  Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  •  Elastyczne warunki zatrudnienia
  •  Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikacje
  •  Dofinansowanie do szkoleń
  •  Pracę nad projektami Open Source - możliwość współpracy ze społecznością i
  •  budowanie własnego portfolio w oparciu o kontrybucje
  •  Elastyczny czas pracy
  •  Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
  •  Pracę w małych zespołach
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  •  Możliwości rozwoju w wybranym przez siebie kierunku
  •  Pracę w biurze w świetnej lokalizacji w Oliwie