La Lorraine Bakery Group
Nowy Dwór Mazowiecki FMCG
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Elektromechanik, praca dla studenta

La Lorraine Bakery Group Nowy Dwór Mazowiecki
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Chciałbyś rozpocząć pracę w dziale utrzymania ruchu?

Dołącz do nas! Nie martw się, jeżeli nie potrafisz wszystkiego- nauczymy Cię!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE
  • karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych;
  • zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego;
  • dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac;
  • lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju;
  • współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności.

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych;
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym;
  • mile widziane uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe;
  • gotowość do pracy zmianowej (możliwość dopasowania pod studia)

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV bądź kontakt telefoniczny pod numerem  532 725 980

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Technik Elektryk - Automatyk prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.”

*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.