Zymetric
Szczecin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Zymetric Szczecin
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa / Katowice / Kraków / Wrocław / Gdańsk / Szczecin / Poznań / Łódź / Rzeszów

Główne obowiązki :

  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych/wentylacyjnych
  • współpraca z firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi
  • koordynowanie projektów
  • negocjacje warunków handlowych
  • uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja ewentualnie chłodnictwo)
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność