CCIG Group Sp. z o.o.
Częstochowa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Doradca Klienta - praca w centrum

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Częstochowa
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż

Do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • stawkę godzinową 18.30 + premię
  • elastyczny grafik, który sam układasz
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące Cię do pracy
  • pracę w centrum, 5min od przystanku tramwajowego
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Twoje zadania:

  • doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta
  • informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:

  • zdobyć doświadczenie
  • rozwinąć umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • poznać nowych, ciekawych ludzi