CCIG
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center

Doradca klienta praca dla studenta

Rekrutacja zdalna
CCIG Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Szukasz pracy na wakacje albo na dłuższy czas? Zależy Ci na stabilności finansowej, rozwoju i pracy w gronie przyjaznych ludzi?

Jeśli tak to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą pracy na stanowisku: Telefoniczny Doradca Klienta.

Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania,
  • praca zgodna ze standardami projektu.

Nasze oczekiwania:

  • status osoby uczącej się,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta albo sprzedaży,
  • chęci do rozwoju, łatwość w przyswajaniu wiedzy,
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pracy.

Oferta dla Ciebie:

  • regularna wypłata (podstawa + premia zależna od Twoich wyników w pracy),
  • pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię do nowych zadań,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym kroku,
  • praca w biurze w centrum Wrocławia.

Czekamy właśnie na Ciebie! Poszerz swoje horyzonty i zacznij pracę w naszej firmie.