CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Doradca Klienta - praca biurowa z elastycznym grafikiem

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Dzięki pracy w naszym biurze nie stracisz wakacji! Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy! Aplikuj i zdobądź doświadczenie. Mało? Grafik ustalasz według własnych potrzeb i masz czas na przyjemności!

Twoje zadania:

  • Telefoniczna obsługa połączeń
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta
  • Prezentowanie aktualnych ofert

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, które przydadzą Ci się w każdej dziedzinie życia!

  • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i zacząć karierę zawodową
  • Nie boisz się nawiązywać nowych kontaktów
  • Stawiasz na rozwój
  • Cenisz sobie miłą atmosferę
  • Chcesz zarobić pieniądze

Gwarantujemy:

  • Stałą stawkę godzinową
  • Premie uzależnione od Twojego zaangażowania w pracę
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Dobrą atmosferę i dużo śmiechu
  • Przyjemne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdyni
  • Kartę rabatową do ciekawych miejsc rozrywki i restauracji
  • Elastyczny grafik! Sam decydujesz, kiedy pracujesz!

Poczuj letni klimat i aplikuj do nas!