Recrew HR
Gdańsk Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 listopada 2021. Zobacz aktualne

Doradca klienta dla dostawcy energii z językiem niemieckim

Recrew HR Gdańsk
5000zł +
Praca
Umowa o pracę

Dla Naszego Klienta: międzynarodowego lidera z branży CC, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klientów dla dostawcy energii z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa w języku niemieckim Klientów z branży energetycznej: odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie (kwestie dotyczące dostawcy energii, płatności, faktur)

Oczekujemy:

  • Płynnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera
  • Chęci rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską ze względu na lokalizację oraz możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie
  • Prywatna opieka medyczna i zniżka na siłownię
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz
  • Pracę od poniedziałku do piątku pomiędzy 8:00 a 18:00 (standardowe zmiany po 8h + możliwość nadgodzin)

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818