CCIG Group Sp. z o.o.
Płock Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 września 2024. Zobacz aktualne

Doradca Klienta Biznesowego

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Płock
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Unique People Sp. z o.o., to agencja pracy tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej o nr. 15946. Obecnie dla swojego Klienta, firmy z branży telecom, poszukuje osób na stanowiskoDoradca Klienta Biznesowego.

Masz już doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta biznesowego i chcesz rozwijać nowe umiejętność sprzedażowe? Zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz ICT dla klientów biznesowych
  • Negocjacje, sprzedaż, przygotowywanie ofert handlowych oraz procesowanie umów w systemach
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
  • Monitorowanie rynku
  • Praca na przydzielonej bazie klientów jak i samodzielne poszukiwanie potencjału sprzedażowego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży D2D, B2b lub w call center
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami
  • Otwartość, komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w pracy
  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach
  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
  • Otwartość na nowinki technologiczne.

To oferujemy:

  • Pełen pakiet szkoleń + opieka doświadczonego handlowca
  • Pakiet na start
  • Umowę B2B lub umowę zlecenie opartą w pełni o wysoki system prowizyjny
  • Elastyczny czas pracy, w godzinach pracy klienta biznesowego
  • Przydzieloną bazę klientów
  • Premie, konkursy, programy motywacyjne
  • Zniżki dla usług: Multisport, Luxmed, PZU, oraz inne zniżki partnerskie dla pracowników
  • Długofalową współpracę.