CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 lipca 2022. Zobacz aktualne

Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Telefonicznego Doradcy Klienta

Dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • stawkę godzinową + premię.
  • elastyczny grafik, który sam układasz,
  • profesjonalne wdrożenie przygotowujące Cię do pracy,
  • pracę w centrum, 2 minuty od przystanku tramwajowego "Rynek",
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy.

Twoje zadania:

  • doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta,
  • informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:

  • zdobyć doświadczenie,
  • rozwinąć umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
  • zarobić pieniądze na wymarzone wakacje.