CCIG
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Doradca Infolinii Medycznej

CCIG Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny charakter.

Twoje zadania:

  • udzielanie informacji z zakresu korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej, szczepień,
  • informowanie o prawach i obowiązkach pacjenta,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi.

Jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie średnie,
  • jesteś gotowy/a do pracy w godzinach 8:00 - 18:00,
  • cechuje Ciebie pozytywne nastawienie,
  • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi,
  • chcesz pracować przy największym projekcie infolinii medycznej w Polsce,
  • to aplikuj i razem z nami wspieraj zdrowie Polaków!

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, gwarantujemy, że rozwiniesz swoje umiejętności przy największym tego typu projekcie w Polsce, jak również zyskasz nowe doświadczenie zawodowe! Otrzymasz wsparcie managera i trenera, pakiet wdrożeniowy i atrakcyjny system premiowy!

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej! Czekamy na Ciebie!