Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Doradca ds. projektów

APV.EU Piaseczno
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego klienta, największego w Europie producenta bram garażowych, szuka osoby na stanowisko:

Doradca Projektowy

OBOWIĄZKI:

  • obsługa i kontakt z biurami projektowymi i architektami (obsługa zapytań, doradztwo techniczne) - obsługa telefoniczna i mailowa,
  • umieszczanie rysunków produktów w projekcie,
  • pozyskiwanie specyfikacji projektowych i ich monitorowanie,
  • uzupełnianie projektów o rekomendacje produktów,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej dla działu sprzedaży (m.in. rysunki konstrukcji)
  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej
  • kontakt z fabrykami i klientami zewnętrznymi

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub architektura) - mile widziani absolwenci
  • umiejętność projektowania w programie AutoCAD i Revit
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana - umiejętność projektowania w BIM
  • wysoko rozwinięta proaktywna postawa
  • duża samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (08:00-16:00)
  • dodatkowe benefity (fundusz socjalny)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zgranym zespole, w niekorporacyjnej atmosferze