CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Doradca ds. obsługi Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów. W związku z rozwojem nowego projektu z branży energetycznej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Dbanie o wizerunek marki

Oczekiwania:

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Odpowiedzialność, dokładność, chęć stałego doskonalenia się
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę dla lidera rozwiązań branży energetycznej
  • System premiowy
  • Profesjonalne przygotowanie do roli Doradcy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną kulturę organizacyjną opartą na szacunku, współpracy i zaangażowaniu