CCIG
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Doradca ds. infolinii medycznej

Rekrutacja zdalna
CCIG Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny charakter.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Telefonicznego Doradcy Klienta (infolinia obsługowa - projekt medyczny).

Twoje zadania:

  • Udzielanie odpowiedzi zwrotnych na pytania klientów,
  • Zapisywanie na termin wizyt,
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziany status studenta,
  • wykształcenie min. średnie,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • dyspozycyjność do pracy,
  • komunikatywność, łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z klientem, odpowiedzialność, rzetelność.

Nasz oferta dla Ciebie:

  • wypłata dwa razy w miesiącu (stawka podstawowa 18,30 zł brutto + premia zależna od wyników Twojej pracy),
  • czas trwania współpracy do 31.12 z możliwością przedłużenia,
  • odpowiednie przygotowanie do nowych zadań,
  • grafik układany z tygodnia na tydzień,
  • praca w centrum Wrocławia :)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do wysłania aplikacji :)