CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Doradca ds. infolinii medycznej

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny charakter.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Telefonicznego Doradcy Klienta (infolinia obsługowa - projekt medyczny).

Twoje zadania:

  • Udzielanie odpowiedzi zwrotnych na pytania klientów,
  • Zapisywanie na termin wizyt,
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziany status studenta,
  • wykształcenie min. średnie,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • dyspozycyjność do pracy,
  • komunikatywność, łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z klientem, odpowiedzialność, rzetelność.

Nasz oferta dla Ciebie:

  • wypłata dwa razy w miesiącu (stawka podstawowa 18,30 zł brutto + premia zależna od wyników Twojej pracy),
  • czas trwania współpracy do 31.12 z możliwością przedłużenia,
  • odpowiednie przygotowanie do nowych zadań,
  • grafik układany z tygodnia na tydzień,
  • praca w centrum Wrocławia :)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do wysłania aplikacji :)