ACC Service Sp. z o.o.
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Doradca Biznesowy Play PARTNER

Miejsce pracy: Zielona Góra, Poznań

Tryb pracy: Stacjonarny

Cel, funkcja stanowiska: Obsługa Klientów biznesowych

ACC Service Sp. z o.o.to agencja pośrednictwa pracy, która skupia się na profesjonalnej i efektywnej obsłudze Klienta. Charakteryzujemy się zaangażowaniem i skutecznością działania. Rekrutujemy najlepszych, dokonujemy wzorowych wyborów wskazując osoby adekwatne, dopasowane do potrzeb organizacji.

Nasz klient, Play PARTNER, jest ogólnopolską siecią doradców biznesowych PLAY - powszechnie znanego lidera usług komunikacyjnych w Polsce. Do takiego sukcesu w znacznym stopniu przyczyniła się właśnie sieć doradców biznesowych Play PARTNER. To oni za najważniejsze cechy pracy uznają m.in. profesjonalizm i działanie na korzyść Klienta, wg zasady, że najważniejsi są ludzie i relacje.

Do naszego zespołu poszukujemy Doradcę Biznesowego Play PARTNER/ Key Account Manager w Play PARTNER.

Doradca biznesowy Play Partner to osoba, która zajmuje się profesjonalną obsługą Klientów biznesowych, którzy już znajdują się w bazie. Doradca zapewnia przekazanej bazie Klientów wsparcie, zgodne z oczekiwaniami i procedurami firmy, profesjonalnie prezentuje ofertę oraz zajmuje się doradztwem i utrzymywaniem dobrych relacji. Doradca zapewnia Klientom indywidualne, dopasowane do potrzeb, możliwości i dostosowaną ofertę.

Zakres obowiązków:

·      Profesjonalna i rzetelna obsługa przekazanej bazy Klientów biznesowych

·      Budowanie i utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji biznesowych z Klientami

·      Zapewnianie rzetelnego wsparcia i doradztwa Klientom

·      Przygotowywanie i prezentowanie oferty firmy

·      Realizowanie planów sprzedażowych

Wymagane umiejętności:

·      Idealnym kandydatem jest osoba pracująca obecnie lub w przeszłości dla PLAY lub innego operatora, jako Doradca Biznesowy

·      Znajomość systemu CRM

·      Znajomość procedur obsługi klienta wg standardów Play PARTNER

·      Umiejętność tworzenia dobrych i długofalowych relacji biznesowych

·      Nastawienie na realizacje celów biznesowych

·      Wiedza w zakresie branży telekomunikacyjnej

·      Prawo jazdy kategorii B

·      Znajomość pakietu MS Office

·      Zdolności organizacyjne i interpersonalne

·      Samodzielność i komunikatywność

·      Wysoki poziom kultury osobistej

·      Gotowość do okazjonalnego odwiedzania klientów (w dalszej części współpracy)

Oferujemy:

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie (w przypadku studenta) lub w relacji B2B – do wyboru

·      Pracę od zaraz

·      Atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa oraz korzystne prowizje – ich stosunek do uzgodnienia z kandydatem.

·      Pracę stacjonarną, w biurze w bardzo komfortowych warunkach

·      Zapewniamy elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb kandydatów

·      Możliwość rozwoju zawodowego

·      Wsparcie na każdym etapie współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wysyłając CV, prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACC SERVICE Sp. z .o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).“

Administrator danych: ACC SERVICE Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Bohaterów Westerplatte 23/212 dalej nazywany „Agencją pośrednictwa pracy” (dane rejestrowe: Nr KRS 0000760104, NIP: 9731061498 jest administratorem Pani/Pana danych osobowych i będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w aplikacji dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że podanie danych osobowych w aplikacji, której zakres wynika z przepisów Kodeksu Pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, choć niezbędne i jako takie jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji, a odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza aplikacyjnego, Agencja pośrednictwa pracy będzie przetwarzała takie informacje tylko jeśli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych. W takim przypadku, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki pocztowej: biuro@accservice.plWycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego, jego raportowania oraz badania, ale nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty ostatniego aplikowania.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.