ING Polska
Opole Bankowość
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 września 2021. Zobacz aktualne

Doradca Bankowy

ING Polska Opole
Nie podano
Praca

U nas otrzymasz:

  • Umowa o pracę od początku zatrudnienia.
  • Transparentne warunki wynagrodzenia:podstawa 2800 zł brutto + premiesprzedażowe bez limitu (średnie wynagrodzenie ok. 5500 tys. zł brutto).
  • Szkolenia rozwijające umiejętności i wiedzę z zakresu bankowości i finansów.
  • Możliwości awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery.
  • Benefity pracownicze: dofinansowanie do kart Multisportu i opieki medycznej.
  • Pracę w rozwojowym i innowacyjnym środowisku #bankowości i #finansów.

Zakres zadań poszukiwanego/poszukiwanej:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów.
  • Bezpośrednia i profesjonalna sprzedaż produktów bankowych.
  • Monitorowaniu rynku bankowego - by wiedzieć co w trawie piszczy :)

Kogo szukamy, czego oczekujemy:

  • Średnie wykształcenie to minimum.
  • Gotowości do zmianowego trybu pracy.
  • Odwagi i sympatii do rozmów z ludźmi w celu prezentacji ofert sprzedażowych.
  • Sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Otwartej głowy, zapału i poczucia humoru :)
  • Wyobraźnia, otwartość na ludzi, kupieckie korzenie - to czego szukamy :)

Jeżeli powyższy opis to Ty, albo czujesz, że My to miejsce dla Ciebie APLIKUJ.

Czekamy na Ciebie :)