Restauracja Garneczek
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 listopada 2021. Zobacz aktualne

Dodatkowa praca dla studenta/studentki w restauracji

Restauracja Garneczek Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Restauracja zlokalizowana w pobliżu Muzeum Współczesnego we Wrocławiu (ul. Legnicka) poszukuje studenta/studentki do dodatkowej pracy.

Oczekiwania:

- dyspozycyjność między 15:00 a 18:00, 3-5 dni w tygodniu (możliwość dostosowania liczby dni pracy do planu zajęć i do dyspozycyjności pracownika)

- status studenta

Zakres obowiązków:

- zmywanie i wyparzanie naczyń

- pomoc w pracach porządkowych (zamiatanie i mycie podłóg)

Oferujemy:

- umowę zlecenia

- stawkę godzinową (18,50 zł netto)

- długofalowa współpraca

- wolne weekendy

- 50% zniżki na wszystkie dania z menu restauracji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub krótkiej informacji o sobie (imię, nazwisko, wiek, kierunek studiów/zainteresowania/hobby, tel. kontaktowy) z uwzględnieniem dyspozycyjności (prosimy o wskazanie możliwych dni pracy).