nazwa.pl
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Digital Marketing Specialist

nazwa.pl Kraków
Nie podano
Praca

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach rozwojowych
  • możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne, MultiSport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)
  • komfortowe biuro zlokalizowane w Czyżynach w Krakowie

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży online
  • potrafisz zaplanować, przygotować i ocenić efektywność kampanii digitalowych, w tym kampanii PPC
  • masz dobrą znajomość narzędzi: Google (Google Ads, Google Analytics, Google GTM), Facebook (Facebook Ads), LinkedIn (LinkedIn Ads)
  • umiesz obsługiwać MS Excel w stopniu bardzo dobrym
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i umiesz wyciągać wnioski z podanych danych
  • dobrze organizujesz swoją pracę i umiesz prowadzić kilka projektów jednocześnie

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w tworzeniu reklam B2B
  • znajomość systemów do tworzenia reklam Programmatic (najlepiej AdForm)
  • znajomość Tableau

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • realizacja strategii marketingowej firmy
  • wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii reklamowych
  • tworzenie treści na potrzeby działań SEM
  • tworzenie treści do reklam w Social Media (Facebook, LinkedIn)
  • współpraca w zakresie tworzenia kreacji graficznych na potrzeby reklam digital
  • optymalizacja reklam PPC i analiza ich skuteczności
  • analityka stron internetowych pod kątem wybranych aspektów biznesowych