Autenti.com
Warszawa IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lutego 2021. Zobacz aktualne

Digital Analyst

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Autenti.com Warszawa
Nie podano
Praca

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

  • Zarządzenie narzędziami oraz wdrażanie nowych rozwiązań pomagających analizować zachowania użytkowników na stronie
  • Bieżąca obsługa Google Analytics, Google Tag Manager, Hot Jar, Google Optimize,
  • Tworzenie raportów z wykorzystaniem Google Data Studio
  • Projektowanie i wdrażanie testów A/B
  • Analiza popularności użytkowania wdrożonych funkcjonalności oraz nowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie mierzenia aktywności na platformie i poprawy jej funkcjonowania
  • Pozyskiwanie, przetwarzanie i łączenie danych z różnych źródeł
  • Analizę danych mającą na celu optymalizację współczynnika konwersji
  • Projektowanie nowych rozwiązań w celu wzrostu współczynnika konwersji

Kwalifikacje

U kandydatów poszukujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość Google Tag Manager, Google Analytics, Analytics, Firebase, Google Optimize
  • Znajomość HTML, CSS i JS na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę w GTM, Google Optimize
  • Dobra znajomość Google Data Studio
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (B2+)
  • znajomość zagadnień digital marketingu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach typu SaaS
  • Doświadczenie w obsłudze serwisów na Wordpress’ie
  • Umiejętności łączenia danych z różnych źródeł

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • praca w niewielkim zespole ludzi z wielkimi ambicjami,
  •  partnerskie podejście i troska o dobrą atmosferę pracy,
  • długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w trakcie pandemii pełna),
  • i cała masa udogodnień: multisport, opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, sturtupową atmosferę