Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 lutego 2021. Zobacz aktualne

DevOps Engineer

Rekrutacja zdalna
TDCM.io Zdalnie
6000 - 12000zł
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.S., to doskonale trafiłeś!

Jakie będą twoje obowiązki?

  • projektowanie, wdrażanie i monitorowanie nowych elementów infrastruktury, oprogramowania
  • automatyzacja testowania oprogramowania na wielu poziomach i sprawdzanie wyników
  • utrzymanie systemu,
  • wprowadzanie najlepszych praktyk w procedurach wdrożeniowych,
  • bycie na bieżąco z najnowszymi narzędziami i technologiami, które mogą pomóc w rozwiązywaniu bieżących problemów projektowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji zróżnicowanych technologicznie projektach wykorzystujących rozwiązania chmurowe dla zagranicznego klienta z Doliny Krzemowej oraz UK,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • możliwość pracy zdalnej
  • kartę fit profit

Oczekujemy:

  • solidnej, praktycznej wiedzy i doświadczenia z usługami AWS,
  • znajomości takich technologii jak: Docker, Ansible, Terraform, Kubernetes,
  • doświadczenia pracy z: Linux, bash,
  • znajomości architektury i najlepszych praktyk w środowisku chmurowym,
  • doświadczenie w skalowaniu i integracji z zewnętrznymi interfejsami API,
  • podstawowej znajomości co najmniej jednego z wybranych języków programowania: Python, Javascript, Ruby, Java, NET/C#, C, C++,
  • mile widziana znajomości relacyjnych baz danych takich jak: SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL,

a ponadto:

  • chęci nauki i rozwijania umiejętności technicznych,
  • zaangażowania w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • sumienności i dokładności,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Wyślij swoje CV w języku angielskim.