Assunto
Rzeszów Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Developer/Programista

Assunto Rzeszów
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z dziedziny doradztwa merytorycznego oraz wdrażania rozwiązań informatycznych w gospodarce wodnej, poszukuje pracownika na stanowisko:

  • Opis stanowiska:
  • udział w projektach związanych z budową i rozwojem autorskich systemów informatycznych/aplikacji webowych
  • testy i optymalizacja tworzonego i wdrożonego oprogramowania.

  • Wymagania obowiązkowe:
  • doświadczenie praktyczne (w poniższych technologiach/rozwiązaniach) lub wykształcenie informatyczne (kierunkowe/ze specjalizacją w poniższych technologiach/rozwiązaniach),
  • znajomość jednego z języków programowania: Python, PL/SQL, Java, C#,
  • dobra i praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (PostgreSQL, Oracle lub Microsoft SQL Server),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

  • Mile widziane/dodatkowe atuty:
  • znajomość technologii/rozwiązań: IoT, machine learning, big data, ReactJS
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji Web w tym znajomość HTML, JS, CSS
  • umiejętność wykorzystania oraz pracy z bibliotekami typu “Open-source”

  • Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przy innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych,
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - w okresie próby, możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • indywidualny program rozwoju (szkolenia, kursy),
  • komfortowe warunki pracy.