Wilhelmsen
Szczecin Żegluga
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 stycznia 2022. Zobacz aktualne

DA Centre Administrator

Wilhelmsen Szczecin
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

W związku z dalszym rozwojem Shared Service Centre poszukujemy do zespołu DA osób na stanowisko:

DA Centre Administrator z j. angielskim

Lokalizacja: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu faktur dotyczących realizacji usług dla naszych klientów (armatorów statków), obejmujące uzupełnienie kwoty, waluty, podatku, podwykonawcy, rodzaju usługi
  • Weryfikacja poprawności danych zawartych w otrzymanych fakturach
  • Przygotowywanie cotygodniowych list kontrolnych, zawierających informacje o brakujących fakturach i dystrybucja do lokalnych agencji morskich
  • Przygotowywanie i dystrybucja faktury zbiorczej dla klienta za zrealizowane usługi oraz uzupełnianie danych w systemach klienta wg okreslonych wskaźników efektywności
  • Współpraca z agentami morskimi oraz pracownikami działu finansów z całego świata
  • Udział w spotkaniach działu, w celu omówienia wskaźników efektywności dla poszczególnych krajów oraz w telekonferencjach z lokalnymi agencjami morskimi w celu wzmocnienia współpracy i poprawy efektywności wykonywanych zadań

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+), która poza realizacją codziennych zadań umożliwi Tobie poznanie ciekawych osób z różnych części świata
  • Zamiłowanie do nowych techonologii, biegła obsługa komputera oraz znajomość Excela
  • Identyfikacja z takimi wartościami jak: team work, ciągły rozwój oraz szacunek dla różnorodności
  • Zamiłowanie do pracy związanej z analizą i weryfikacją dokumentacji oraz uzupełnianiem danych, a także utrzymywaniem pozytywnych relacji z kolegami i koleżankami z pracy z różnych części świata
  • Proaktywne i entuzjastyczne podejście wobec pojawiających się wyzwań w codziennej pracy
  • Dokładność i systematyczność oraz łatwość wykonywania różnorodnych zadań

Nasza oferta:

  • Poczucie stabilności zapewnione przez konkurencyje wynagrodzenie oraz możliwość stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piatku w godz. 8.00 – 16.00
  • Pełne wdrożenie do pracy (Twoi koledzy i koleżanki zadbają o to, abyś czuł się pewnie i komfortowo wykonując swoje codzienne zadania)
  • Kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing – ważny jest dla nas Twój komfort
  • Udział w szkoleniach zarówno z kompetencji miękkich jak i specjalistycznych, który wspomoże Twój rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy
  • Prywatna opieka medyczna (pakiet Premium)
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie pracownika finansowane przez pracodawcę
  • Karta Multisport
  • Znaczący dodatek wakacyjny “Wczasy pod gruszą”
  • Karty przedpłacone na Święta
  • Kurs angielskiego z native speakrem w formie online
  • Pełny dostęp do platformy e-learning na LinkedIn
  • Owoce i warzywa w biurze
  • Program poleceń pracowników