Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 lutego 2021. Zobacz aktualne

Customer Support Specialist

Rekrutacja zdalna
NeuroSYS Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla klientów z całego świata, w których wykorzystujemy najnowsze narzędzia oraz technologie informatyczne. Pracujemy w oparciu o Scrum, a nasza ekipa to >90 kreatywnych pasjonatów IT, nastawionych na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Do naszego biura we Wrocławiu szukamy otwartej, komunikatywnej i zaangażowanej osoby, która na co dzień będzie wspierać użytkowników jednego z naszych produktów (platformy e-learningowej do kompleksowego zarządzania wiedzą w organizacjach, wykorzystującej m.in. technologie rzeczywistości wirtualnej, rzeczywistości rozszerzonej i uczenia maszynowego) oraz zadba o budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Twoje zadania

  • Obsługa zgłoszeń supportowych od klientów (udzielanie odpowiedzi mailowych oraz telefonicznych)
  • Współpraca z zespołem deweloperskim
  • Prezentowanie klientom obecnych i nowych funkcjonalności obsługiwanej platformy
  • Współpraca z zespołem Sales - wymiana informacji nt. potrzeb klientów i wymaganego wsparcia
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz innych krajów

Jesteś idealnym kandydatem jeśli

  • Posiadasz świetne umiejętności komunikacyjne oraz wiesz jak budować trwałe relacje z klientami
  • Bardzo dobrze znasz język angielski oraz polski (min. C1) w mowie i piśmie
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe we wsparciu technicznym klienta
  • Interesujesz się tematyką IT, znasz podstawową terminologię techniczną oraz chcesz poszerzać swoje kompetencje w tym obszarze
  • Jesteś odpowiedzialny/-na, dociekliwy/-wa i proaktywny/-na

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole pasjonatów IT i luźnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w obszarze IT
  • Dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i indywidualny budżet szkoleniowy
  • Codzienną dawkę relaksu (game room), świeże owoce, przekąski i pyszną kawę non stop