MyLead
Poznań Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Copywriter z językiem angielskim

MyLead Poznań
3200 - 4000zł
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Poszukujemy pracownika/cy, który/a na co dzień będzie operować alfabetem MyLead, gdy nadejdzie potrzeba z łatwością przekopie się przez marketingową dżunglę, wymyśli nazwę narzędzia afiliacyjnego, wrzuci kilka słów kluczowych tam, gdzie to wymagane i opowie o naszej firmie tak, że sami zakochamy się w niej na nowo. Słowem — copywritera (najlepiej z językiem angielskim).

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • tworzenie tekstów reklamowych i szeroko pojętego contentu pisanego (mailingi, treści do płatnych reklam, artykuły zewnętrzne, posty w social mediach)
  • projektowanie treści na stronę www
  • wsparcie kreatywnie zespołu marketingu

Czego jeszcze oczekujemy?

  • lekkiego pióra i zdolności copywriterskich popartych stworzonymi tekstami
  • perfekcyjnej znajomości języka polskiego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • podstawowej wiedzy z zakresu marketingu i ecommerce
  • dyspozycyjność 5x/tyg. (praca na pełen etat)

Co otrzymasz w zamian?

  • umowa zlecenie (ze statusem studenta)/B2B
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia -3 200 - 4 000złotych netto (20 - 25 złotych netto/h; elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju umiejętności marketingowych, przejęcie obowiązków związanych z rozmową z partnerem i negocjacjami
  • dodatkowe świadczenia w ramach systemu kafeteryjnego z możliwością wykorzystania według własnych potrzeb
  • darmowe lekcje doszkalające z j.angielskiego

Fajnie jeśli posiadasz…

  • status studenta
  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku (np. w dziale marketingu)
  • umiejętności SEO
  • znajomość UX writing’u

Kim jesteśmy?

Platformą afiliacyjną. Od ponad 8 lat zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad 300 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata, którym umożliwiamy zarabianie przez internet. Najlepiej znamy się na pieniądzach i pracy przez Internet, a Twoim zadaniem będzie o tym opowiedzieć.

Osoby zainteresowane pracą u nas, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk “Aplikuj”. Podczas składania swojej aplikacji, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.