BusinessFace
Bydgoszcz Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 lutego 2022. Zobacz aktualne

Bydgoszcz Przedstawiciel Biznesowy ING Bank Śląski

BusinessFace Bydgoszcz
Nie podano
Praca

Czas znaleźć pracę idealną?

Businessface sp. z o.o. to 15 lat doświadczenia, 37 placówek i 270 pracowników w całej Polsce. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pozytywnej energii i pasji. Jesteśmy nastawieni na współpracę, która jest podstawą sukcesu. Kandydaci oceniają nas na 4,76/5 gwiazdek.

Współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gotowego budować dobre relacje z Klientami i Partnerami.

Oferujemy:

  • wysokie prowizje uzależnione od wyników sprzedażowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę hybrydową,
  • systematyczne szkolenia,
  • wsparcie doświadczonego managera,
  • możliwość rozwoju zgodnie z wewnętrzną ścieżką kariery

Wymagania:

  • znajomość oferty produktowej banku i konkurencji,
  • rozeznanie w zakresie oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw,
  • umiejętność dobrego planowania swojego dnia pracy,
  • umiejętność aktywnego organizowania działalności sprzedażowej,
  • średnie wykształcenie,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia

Zadania:

  • organizowanie spotkań biznesowych z przedsiębiorcami,
  • prowadzenie doradztwa w zakresie usług bankowych dla małych i średnich firm,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • dbanie o stosowanie procedur i wytycznych banku

Podobne oferty

Finance&Business Consulting
Warszawa
4000 - 6500zł
ATOMINIUM - Biuro Tłumaczeń
Kraków
2000 - 4000zł
Financial role in Depositary, Associate 2
State Street
2 lokalizacje
Nie podano
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij