KPMG
Gdańsk Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Business Support Junior Assistant

KPMG Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona GdańskGdańsk
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 147 krajach i zatrudnia ponad 219 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie.

Aktualnie do naszego biura w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Support Junior Assistant.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne biura
  • Bieżąca obsługa recepcji (m.in. witanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych przyjmowanie gości, koordynacja spotkań
  • Zarządzanie salami konferencyjnymi, obsługa spotkań
  • Dystrybucja poczty i przesyłek kurierskich
  • Koordynacja zakupów art. biurowych i spożywczych
  • Przygotowanie i formatowanie prezentacji, ofert, dokumentów
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • Wsparcie w organizacji wydarzeń promocyjnych i marketingowych
  • Bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji i sal spotkań

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office
  • Umiejętności organizacji czasu i stanowiska pracy
  • Pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności koordynowania wielu zadań oraz pracy pod presją czasu
  • Elastyczności w działaniu i komunikatywności
  • Mile widziana działalność w organizacjach studenckich/pozarządowych
  • Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na testy sprawdzające znajomość języka angielskiego oraz obsługi programów Word, Excel i Power Point

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym. szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, itp.
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce