CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 września 2024. Zobacz aktualne

Business Development Specialist

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Unique People Sp. z o.o., to agencja pracy tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej o nr 15946. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Masz już doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta biznesowego i chcesz rozwijać nowe umiejętności sprzedażowe? Zapraszamy do aplikowania!

Twoje zadania:

  • Bezpośrednia analiza rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów agencji pracy tymczasowej oraz usług szkoleniowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie umów
  • Bieżące monitorowanie rynku
  • Bieżąca analiza konkurencji
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Nastawienie na cele i silna orientacja na klienta
  • Samodzielność w prowadzeniu rozmów handlowych i praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • Pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym excel
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Długofalową współpracę opartą o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Profesjonalny onboarding i opiekę przełożonego
  • Atrakcyjną stawkę podstawową i system prowizyjny
  • Pracę hybrydową - masze biuro znajduje się w samym centrum Wrocławia
  • Dofinansowanie do pakietów Multisport, Luxmed, ubezpieczeń grupowych oraz inne zniżki partnerskie dla współpracowników
  • Możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon służbowy
  • Kawę, herbatę i owoce w tygodniu ;)