Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 kwietnia 2020. Zobacz aktualne

Business Development Specialist

TDCM.io Łódź
2200 - 3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa zlecenie

TDCM jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT dla klientów ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie planujemy rozwój zespołu sprzedaży i poszukujemy dynamicznych i energicznych kandydatów na stanowisko Junior Business Development Specialist.

Zakres obowiązków:

• Rozwój portfolio klientów, proaktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych

• Badanie potrzeb klienta, organizację i inicjowanie spotkań sprzedażowych

• Współpraca z Team Leaderem w celu doboru rozwiązań realizujących cel klienta

• Przygotowywanie ofert

• Raportowanie wyników pracy w systemie CRM

Nasze oczekiwania:

• łatwość nawiązywania kontaktów

• umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

• samodzielność, kreatywność i nieszablonowe pomysły

• doskonała znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2

• sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

• umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy

• mile widziana znajomość branży IT

• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rozmów i przygotowywaniu ofert

Oferujemy:

• pracę w młodym kreatywnym zespole

• dynamiczne tempo pracy

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B

• wynagrodzenie podstawowe oraz możliwy atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników pracy

• możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

• kartę sportową FitProfit