Talent Place
Zdalnie Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Business Development Representative

Rekrutacja zdalna
Talent Place Zdalnie
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Szukasz pracy w obszarze sprzedaży? Chcesz brać aktywny udział w rozwoju jednego z najszybciej rosnących startupów fin-tech w Europie?

Nasz klient to polsko-brytyjska firma, która dostarcza unikatowy model finansowania dla startupów, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Ma kapitał 30 mln funtów, a zainwestowali w nich m.in. White Star Capital czy Seedcamp.

Opis stanowiska

Będziesz rozwijać i zarządzać portfolio potencjalnych klientów, oferując rozwiązanie ich problemów z finansowaniem, które deklasuje inne altenatywy. Nasi klienci uwielbiają naszą ofertę i 90% z nich pozyskuje z nami więcej kapitału.

Twoja misja:

  • Lead generation. Inicjowanie i prowadzenie komunikacji z potencjalnymi klientami (założyciele i osoby decyzyjne) w różny sposób - e-mail, telefony, profesjonalne social media.
  • Zarządzanie sprzedażą. Skuteczne korzystanie z systemu CRM, do pro
  • gnozowania sprzedaży.
  • Strategia. Stworzenie i opracowanie strategii sprzedażowej wspólnie z zespołem sprzedażowym. Wyznaczanie ścieżki rozwoju.
  • Wiedza. Zostań ekspertem w zakresie opcji inwestycyjnych dla firm. Porównuj je z łatwością z naszym rozwiązaniem.
  • Współpraca. Przyczyniaj się do rozwoju systemów, procesów biznesowych. Dziel się pomysłami, które pomogą skupić się na kluczowych potrzebach klientów.
  • Kultura. Dawaj przykład i twórz inspirujące środowisko w zespole, gdzie cenione są otwartość i dzielenie się pomysłami.

Wymagania

  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego (na poziomie C1/C2)
  • Samodzielność, przedsiębiorczość
  • Zorientowanie na klienta
  • Mile widziane:
  • Znajomość systemów CRM (np. Salesforce, Pipedrive)
  • Wcześniejsze praktyki i staże międzynarodowe
  • Wyjazdy międzynarodowe (Erasmus)
  • Wcześniejsza aktywna działalność w organizacjach studenckich

Oferujemy

  • Możliwość dołączenia do firmy na początku powstania i awansu na wyższe stanowiska
  • Profesjonalne szkolenie od osób z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Pracę w 100% zdalną
  • Narzędzia pracy (m.in. laptop) i dofinansowanie wyposażenia biura domowego
  • Jeśli się sprawdzisz - udziały/akcje firmy

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.