KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Business Development Assistant - Deal Advisory Transaction Services

KPMG Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Zespół Deal Advisory Transaction Services świadczy usługi związane z finansową, ekonomiczną, rynkową i operacyjną analizą przedsiębiorstw. Stosujemy zintegrowane podejście do doradztwa transakcyjnego: od momentu rozpoczęcia poszukiwań potencjalnego celu przejęcia przez inwestora, czy też wstępnych rozważań dotyczących zbycia podmiotu przez dotychczasowego właściciela, po przygotowanie dokumentacji związanej z transakcją, czy też integrację przejętych podmiotów. Nasze usługi nastawione są przede wszystkim na kreowanie wartości dodanej dla inwestorów angażujących się w transakcje kapitałowe, poprzez umożliwienie świadomego zarządzania ryzykiem związanym z rozważaną transakcją, jak również na zwiększanie szans na realizację celów założonych dla danej transakcji.

Obowiązki:

  • wsparcie Partnera Działu w utrzymywaniu korespondencji oraz kontaktów biznesowych z klientami oraz potencjalnymi klientami
  • tworzenie i rozbudowa bazy danych dotyczących kontaktów biznesowych Partnera
  • bieżące wsparcie Partnera, w tym prowadzenie kalendarza Partnera, umawianie spotkań, telekonferencji, itp.
  • przygotowywanie prezentacji i ofert współpracy
  • aktualizacja informacji w bazach danych
  • wystawianie faktur i monitorowanie płatności
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów
  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Działu

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu programów Microsoft Office
  • samodzielności w działaniu oraz rozwiniętych umiejętności organizacyjnych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • obowiązkowości i zaangażowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • pozytywnego nastawienia oraz motywacji do realizacji zadań
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
  • pracę w środowisku międzynarodowym z komunikacją dominującą w języku angielskim
  • pełną wyzwań pracę w wiodącej firmie doradczej
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce