Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Backend/Fullstack Developer

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
TDCM.io Zdalnie
4000 - 10000zł
Praca, Staż
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów między innymi z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.K., U.S. Kanady, Australii, to doskonale trafiłeś!

Jakie będą twoje zadania?

  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • budowanie, utrzymywanie i optymalizacja aplikacji internetowych,
  • wsparcie przy obecnych projektach,
  • praktyczna nauka nowych technologii,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Czego oczekujemy?

  • przynajmniej podstawowej wiedzy programistycznej zarówno w zakresie frontendu i backendu,
  • znajomości co najmniej jednego z wybranych języków programowania: Javascript, Python, Ruby, Java, NET/C#, PHP, C, C++,
  • chęci nauki i rozwijania umiejętności technicznych,
  • umiejętności logicznego i wnikliwego myślenia,
  • sumienności i dokładności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min.B2,
  • zaangażowania w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo) lub min 3/4 etatu,
  • mile widziane doświadczenia w pracy z Ruby on Rails lub/i React Native, ale nie wymagane,
  • mile widziane portfolio projektów, ale nie wymagane,
  • mile widzianystatusu studenta lub absolwenta na kierunku technicznym, ale nie wymagane,

Co oferujemy?

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów dla zagranicznego klienta,
  • pomoc i wsparcie zespołu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę zdalną i/lub stacjonarną z biura w Łodzi,
  • możliwość dofinansowania do karty sportowej Fit Profit,
  • możliwość uczestniczenia w zajęciach doszkalających z języka angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany stażem w TDCM, to wypełnij formularz zgłoszeniowy wraz z zadaniami i załącz CV w języku angielskim (nie zapomnij umieścić w nim informacji z aktualną klauzulą RODO).

W razie pytań napisz do nas maila na adres: rekrutacja@tdcm.io