TPA Poland
Poznań Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Audit Trainee

Rekrutacja zdalna
TPA Poland Poznań
20 - 23zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Baker Tilly TPA świadczy kompleksowe usługi audytorskie oraz doradztwa biznesowego.

Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy doradczej TPA i globalnej sieci Baker Tilly International, która obejmuje 122 niezależne firmy członkowskie zatrudniające łącznie ponad 36 000 osób w 742 biurach na terenie 146 krajów oraz znajduje się w „Top 10” firm zajmujących się doradztwem i audytem na świecie.

Naszą ofertę uzupełniają usługi strategicznego doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, świadczone pod marką TPA. Dostarczamy także obsługę prawną poprzez naszą kancelarię Baker Tilly Woroszylska Legal.

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej. Odkryj swoje możliwości!

stanowisko: Audit Trainee

miejsce pracy: Poznań, ul. Młyńska 12

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • jesteś absolwentem/studentemostatniego roku studiów na kierunkach ekonomicznych lub pokrewnych
  • możesz przeznaczyć na praktyki co najmniej 25 godzin tygodniowo
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie min. B1- głównie korespondencja mailowa
  • lubisz pracę z liczbami i zbiorami danych w Excelu
  • cechuje Cię rzetelność, odpowiedzialność i chętnie działasz zespołowo
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym

Mile widziane:

  • posiadasz już pierwsze doświadczeniew dziale księgowość lub audyt

Twoje zadania:

●      wsparcie międzynarodowych projektów audytowych

●      udział w badaniu sprawozdań finansowych

●      analizowanie danych finansowych

●      sporządzanie dokumentacji

●      codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Dodatkowe benefity z naszego połączenia:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • jasna ścieżka kariery możliwość długofalowej współpracy
  • pracę w trybie hybrydowym i elastyczne godziny pracy – dopasowujesz godziny pracy do zajęć na uczelni
  • pozytywny zespółnastawiony na współpracę i codzienne wsparcie
  • dostęp do platformy grywalizacyjnej
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji – ul. Młyńska 12
  • praca firmie będącej laureatem nagród branżowych

Jak wygląda proces rekrutacji?

 1.     wyślij aplikację przez stronę www https://www.tpa-group.pl/pl/praca/

2.     skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów

3.     rozwiążesz testy analityczny i/lub językowe

4.     zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego / osobę z zespołu

5.     poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

 Klikając w przycisk „Aplikuj” / „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Współadministratorów danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które dobrowolnie umieszczono w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. wizerunek, zainteresowania, informacje zawarte w referencjach od byłych pracodawców).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.