CCIG Group Sp. z o.o.
Opole Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 sierpnia 2024. Zobacz aktualne

Łatwa praca od zaraz w Opolu! Przedłużanie umów obecnym klientom.

Rozpocznij swoją karierę z nami i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe już teraz!

Poszukujemy studentów i uczniów do pracy na stanowisko:Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Nie wymagamy doświadczenia.
Wszystkiego nauczymy na naszym pakiecie wdrożeniowym.

Miejsce pracy:
Opole ul. Oleska (możliwość podjęcia pracy zdalnej po okresie 3-4 tygodni)

Grafik:Całkowicie elastyczny który układasz samodzielnie.Wymagamy dyspozycyjności min. 30h w tygodniu jesteśmy otwarci pon-sob 8:00-21:00.

Zadania:
- Sprzedaż usług mobilnych dla Klientów Biznesowych znanej sieci telekomunikacyjnej,
- Kontakt z osobami, których umowy wygasają,
- Przedłużanie umów i dosprzedaż usług telekomunikacyjnych,
- Doradztwo w doborze oferty.

Oczekujemy:
- Dobrej dykcji,
- Mile widziany status ucznia/studenta,
- Dyspozycyjności na min. 30h w tygodniu,
- Mile widziane rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie:
- Stałe wynagrodzenie - 28,10 zł brutto za każdą godzinę pracy,
- Elastyczny grafik,
- Możliwość pracy zdalnej,
- Wypłatę 2x w miesiącu,
- Pracę w młodym i zgranym zespole,
- Owocowe czwartki,
- Wysokie premie,
- Zniżki pracownicze.

Zapraszamy do aplikacji!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat.