Crowe
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Asystent/tka ds. Księgowości

Crowe Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Opis stanowiska:

  • Ewidencja operacji gospodarczych
  • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie
  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych
  • Prawidłowe archiwizowanie bieżących dokumentów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Dogodna lokalizacja
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę