HRManager.pl
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 sierpnia 2024. Zobacz aktualne

Asystent/Specjalista ds. Marketingu w restauracji

HRManager.pl Warszawa
4000 - 7000zł
Praca hybrydowa
Umowa o pracę

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Jeśli posiadasz takie cechy jak: otwartość, pasja, kreatywnośći chcesz przyczynić się do rozwoju restauracji, dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

- Promocja restauracji: działania offline (współpraca w restauracji) i online (kampanie reklamowe, social media, współpraca z influencerami)

- Kreatywność oraz aktywność w poszukiwaniu inspiracji i tematów na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych

- Planowanie, aktualizacja i tworzenie contentu w social media

- Realizacja gotowych pomysłów marketingowych

- Organizacja eventów i wydarzeń promocyjnych

Wymagania:

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktu

- Znajomość technik marketingowych offline i online

- Umiejętność korzystania z oprogramowania do tworzenia grafik i materiałów promocyjnych (np. Canva, Adobe Photoshop)

- Inicjatywa w podejmowaniu działań mających na celu zwiększenie widoczności i obrotów restauracji

- Biegła znajomość języka angielskiego

- Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub pokrewnych dziedzin (miłe wiedziane)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie (możliwa umowa o pracę)

- Elastyczne godziny pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Możliwość realizacji własnych pomysłów i wpływ na działalność firmy

- Przyjazną, twórczą i zespołową atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się restauracji

Dołącz do zespołu i zacznij realizować z nami swoje kreatywne pomysły!;)