Grupa Muszkieterów
Poznań FMCG
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 października 2020. Zobacz aktualne

Asystent/Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Rekrutacja zdalna
Grupa Muszkieterów Poznań
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Główne zadania:

  • Prowadzenie ewidencji i uzgadnianie dokumentacji księgowej,
  • Księgowanie wyciągów bankowych w walucie polskiej i obcej,
  • Uzgadnianie sald kont księgowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, podatków i finansów,
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Umiejętności analityczne,
  • Komunikatywność, dokładność, terminowość,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, bony na święta),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym z Poznania (ul. Dąbrowskiego niedaleko pętli Ogrody),
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w zespole.