Prime Bit Investments S.A.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Asystentka Zarządu

Prime Bit Investments S.A. Warszawa
4000 - 5500zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

PrimeBit Investments SAto holding inwestycyjny w skład którego wchodzi 10 firm o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od 8 lat tworząc oprogramowanie z którego często korzystają setki tysięcy użytkowników. Technologicznie specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych, webowych, a także oprogramowania wspierającego procesy biznesowe. Na pokładzie mamy 50 pracowników, za sobą 125 zrealizowanych projektów, a na koncie 17 nagród i wyróżnień. Spółka aktywnie działa w obszarze Inwestycji kapitałowych. Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki Zarządu.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe wsparcie działań zarządu, bliska współpraca z CEO
  • Obsługa korespondencji: sortowanie, ocena pilności i przekierowywanie wiadomości
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych zarządu
  • Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i informacji w biurze
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów na potrzeby zarządu
  • Wsparcie w organizacji i koordynacji eventów firmowych
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez zarząd

Wymagania:

  • W trakcie studiów o kierunku Marketing / Dziennikarstwo / Zarządzanie (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • Dobra organizacja pracy,  wielozadaniowość i dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 8:00 a 10:00)
  • Możliwość rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
  • Regularne spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Dodatkowe bonusy finansowe i okazjonalne

Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na podany poniżej adres email.