Hays Poland
Kraków Nie podano
Hays Poland Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Zapraszamy wszystkich z biegłym językiem niemieckim lub francuskim!

Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać a międzynarodowe, korporacyjne środowisko brzmi dla Ciebie zachęcająco, przeczytaj więcej. Dla jednego z naszych partnerów - jednej z największych korporacji w Krakowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystenta z językiem niemieckim lub francuskim.

Twoje zadania nie będą bardzo trudne, a przy tym interesujące i rozwijające – to świetna okazja do rozpoczęcia kariery. Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • utrzymywanie relacji z zagranicznymi klientami,
  • uzupełnianie podstawowej dokumentacji,
  • budowanie i rozszerzanie portfolia kandydatów,
  • dodatkowe, powiązane ze stanowiskiem zadania.

Nasze wymagania są niespotykanie małe: zaawansowany język niemiecki lub francuski i język angielski przynajmniej na poziomie B2. Doświadczenie w obsłudze klienta w jakiejkolwiek formie będzie mile widziane.

Zapewniamy bardzo szeroki zakres benefitów: kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (nie znajdziesz na Krakowskim rynku tak dobrze płatnej pracy z tak niewielkimi wymaganiami), elastyczne godziny pracy, kurs językowy, dopłatę do zakupu okularów, wspierający, otwarty zespół, renomowane środowisko pracy, nowoczesne, dobrze zaopatrzone miejsce pracy i wiele więcej (napisz do naszego konsultanta i dowiedz się więcej).

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę

Podobne oferty

IG Group
Kraków
Nie podano