Rödl & Partner
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Asystent/ka w dziale księgowości finansowej

Rekrutacja zdalna
Rödl & Partner Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

MIEJSCE PRACY Warszawa, Gdańsk, Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań
  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny system obiegu dokumentów)
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald kont bankowych i rozrachunkowych
  • sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami w powierzonym zakresie
  • wykonywanie innych prac biurowych zleconych przez osobę odpowiedzialną za projekt

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze księgowości finansowej
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • samodzielność, inicjatywa, dokładność systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

OFERUJEMY

  • pracę przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
  • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych
  • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management, wpływającej na usprawnienie działań