Abakon
Bielsko-Biała Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Asystent/ka kosztorysanta

Abakon Bielsko-Biała
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Firma budowlana Abakon od ponad osiemnastu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj. Łódzkim i Mazowieckim.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu handlowego.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Jeśli:

skończyłeś właśnie technikum lub jesteś w trakcie studiów zaocznych

interesujesz się budownictwem, architekturą

znasz podstawy Auto Cada (mile widziane)

przede wszystkim liczy się dla Ciebie zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie

chcesz się uczyć, rozwijać, realizować swoje pasje

jesteś nastawiony na sukces

liczy się dla Ciebie dobra atmosfera w pracy

masz pomysł na siebie i swoje życie

Ta oferta jest dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

Potrzebujemy osoby, która wsparłaby nasz dział handlowy w różnych zadaniach:

opracowywanie przedmiarów w oparciu o dokumentację projektową

wykonywanie kosztorysów budowlanych

sporządzanie ofert szczegółowych i wstępnych

współudział w opracowaniach projektów architektonicznych

ustalanie i uzgadnianie zmian projektowych

udział w spotkaniach handlowych

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

elastyczne godziny pracy

ciekawą ścieżkę rozwoju

pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku

możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy wysyłać CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON Sp. z o.o. spółka komandytowa (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON Sp. z o.o. spółka komandytowa w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."