Reiter Polska Sp. z o.o.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Asystent(ka) Działu Exportu z językiem włoskim

Reiter Polska Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Reiter Polska Sp z o.o. jest producentem i dystrybutorem upominków reklamowych o ustabilizowanej pozycji rynkowej w Polsce, specjalizującym się w produktach wysokiej jakości. Prowadzimy również z sukcesem projekt rozwoju sprzedaży eksportowej.

Firma poszukuje osoby, która wesprze Dział Sprzedaży w bieżących zadaniach administracyjnych i biurowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych,
  • współpraca z partnerami zagranicznymi,
  • budowanie baz i ich weryfikacja,
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie
  • chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • status studenta
  • znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • umowę zlecenie z możliwością przedłużenia na stałe
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia,
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży